Nietypowe i oryginalne zaproszenia ślubne

Oryginalne Nietypowe Zaproszenia Ślubne Na Przykładach

Jak już kilkukrotnie na łamach tej strony było wspominane, zaproszenia ślubne, które oferowane są przez szereg firm, prezentują sobą przeróżne wartości – część z nich jest bardzo udana, natomiast część, w naszym odczuciu, nie zasługuje na większe zainteresowanie. Czasami więc wydaje się, że tak duży wybór, jaki mają do dyspozycji Pary Młode, jest w dużej części wyborem pozornym, gdyż ledwie kilka ofert reprezentuje sobą najbardziej poszukiwane cechy, które często są jednoznacznie łączone z dobrymi zaproszeniami ślubnymi, a są nimi elegancja, oryginalność i unikatowy wygląd.

W tym artykule mamy ogromną przyjemność przedstawić Wam jedną z bardziej udanych ofert na nietypowe i oryginalne zaproszenia ślubne, wykonywane od początku do końca w najwyższych standardach. Materiały do napisania tego artykułu, które stanowić będą wspaniały przykład łączenia przeróżnych materiałów oraz metod wykończenia, dostarczyła nam firma Comfore, będąca jednym z bardziej rozpoznawalnych producentów papeterii ślubnej. Produkty, które znajdują się na wskazanej wyżej stronie, to według nas bardzo reprezentatywna próbka wyjątkowej jakości papeterii ślubnej, która posiada wszelkie pożądane cechy dobrej jakości wyrobów papierniczych tego typu.

Na podstawie otrzymanych zdjęć, chcemy zaprezentować Wam kilka przykładów na różnego rodzaju zaproszenia ślubne, które spokojnie można określić mianem nietypowych i oryginalnych, w bardzo pozytywnym znaczeniu tych słów.

Piękne, pomysłowe i jednocześnie proste zaproszenia ślubne

Jako pierwsze, chcemy zaprezentować Wam zaproszenia, które dzięki swojej prostocie i pomysłowemu podejściu do ich wykonania, stają się niezwykle interesującą propozycją dla wszystkich, którzy oczekują od swoich zaproszeń ślubnych wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru oraz możliwości rozbudowy ich treści o własne zdjęcie.

Eleganckie Proste Zaproszenia Ślubne

Zaproszenia, które znajdują się na powyższym zdjęciu, to twór powstały z niezwykle efektownych kartonów ozdobnych, gdzie część z nich ma elegancką, metaliczną powierzchnię, tak bardzo pasującą do wzniosłego charakteru uroczystości zaślubin. Bardzo interesującym, niespotykanym dodatkiem w tej serii zaproszeń są efektowne banderole, wykonane z miłych dla oka tasiemek ozdobnych oraz zgrabnej karteczki, na której znajdują się imiona Pary Młodej. Tasiemka ta pełni tutaj funkcję nie tylko ozdobną, ale również świetnie współgra z całym designem zaproszeń, stając się ich efektownym zamknięciem.

W naszym odczuciu, zaproszenia te znajdą wielu zwolenników prostego, eleganckiego stylu, gdyż prezentują się na prawdę przepięknie!

Eleganckie zaproszenia dla wymagających

Kolejnymi zaproszeniami są zupełnie nietypowe i unikalne zaproszenia ślubne, dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej, wykończone perfekcyjnie dobraną i wykonaną, efektowną kokardą.

Eleganckie Oryginalne Zaproszenia Ślubne

Nietypowy, całkowicie oryginalny design powyższych zaproszeń, to dla nas kwintesencja dobrego smaku i wspaniałego posługiwania się dostępnymi materiałami. Zaproszenia te mają elegancki, smukły format DL, idealnie współgrający z minimalistyczną szatą graficzną oraz prostymi, lekkimi czcionkami. Istotną ciekawostką jest zastosowanie w tych zaproszeniach zupełnie niespotykanego kartonu ozdobnego o subtelnej, delikatnej fakturze, która znacząco przyczynia się do szlachetnego wyglądu gotowego produktu.

Zaproszenia te są idealną propozycją dla wszystkich, którzy cenią sobie elegancję i jednocześnie pragną zmieścić większą ilość informacji w treści zamawianych zaproszeń. Okazuje się, że zaproszenia te mają rzadko spotykaną możliwość umieszczenia treści głównej, treści dodatkowej a nawet zdjęcia Pary Młodej. Tak duże pole manewru daje każdej Parze Młodej możliwość takiego zagospodarowania dostępnych miejsc, aby nie tylko móc przekazać zapraszanym gościom najistotniejsze informacje, ale również zadbać o efektowny wygląd zaproszeń w każdym calu.

Unikatowa symbioza nowoczesności i klasyki

Kolejnymi zaproszeniami, które chcemy Wam zaprezentować, są rewelacyjnie zaprojektowane zaproszenia ślubne w unikalnej formie, w kwadratowym formacie.

Eleganckie Nietypowe Zaproszenia Ślubne

W zaproszeniach tych urzeka nas niebanalny dobór papierów, sposób składania zaproszeń oraz ich rozległe, efektowne wzory, zdobiące ich całą zewnętrzną część. Wzór ten jest kolejnym dowodem na to, że przy odrobinie wyczucia i wprawy można stworzyć bardzo efektowne i niepowtarzalne zaproszenia, które łączą w sobie prosty design, nowoczesność i klasykę. Podobnie jak w przypadku pierwszego opisywanego przez nas modelu, również i w tym zastosowano elegancką obwolutę z imionami Pary Młodej, wykończoną atłasową tasiemką.

Zestawienie wszystkich cech tego modelu zaproszeń przekłada się na niespotykanie atrakcyjne efekty, które powinny przypaść do gustu niemal każdemu.

Zaproszenia w stylu glamour dla najbardziej wymagających

Ostatnim modelem zaproszeń ślubnych, które chcemy Wam zaprezentować w kontekście tego artykułu, są złote zaproszenia utrzymane w klimacie glamour.

Oryginalne Zaproszenia Ślubne Glamour

Jak widać na powyższym zdjęciu, zaproszenie prezentuje się świetnie! Czasami można obawiać się efektów śmiałego stosowania złotych papierów ozdobnych, gdyż łatwo jest przedobrzyć, ale w tym przypadku przedsięwzięcie to zakończyło się spektakularnym sukcesem. Wszechobecne złoto, efektowne, subtelne akcenty pod postacią nadrukowanych ornamentów oraz unikatowe wykończenie sprawiają, że zaproszenia te przyciągają oko każdego kto ma z nimi styczność.

Jeżeli zaliczacie się do fanów wysublimowanego stylu glamour, to w naszym odczuciu zaproszenia te powinny w stu procentach spełnić Wasze oczekiwania.

Mamy ogromną nadzieję, że podobnie jak nam spodobały Wam się powyższe propozycje zaproszeń ślubnych. Oczywiście tych kilka wzorów, to zaledwie niewielka część całej oferty wspomnianego producenta, więc jeśli jesteście ciekawi co jeszcze dla Was zaprojektowano, to koniecznie poznajcie wszystkie nietypowe i oryginalne zaproszenia ślubne Comfore!

Nam i nie tylko nam, podoba się cała oferta znajdująca się na wspomnianej wyżej stronie. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego, jak w tak bardzo nasyconym różnymi propozycjami wzorów rynku, udało się stworzyć tak bardzo unikatową i oryginalną ofertę.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zobacz również inne artykuły