O nas

Strona Ten Pan I Pani powstała ze względu na moje duże zafascynowanie i zainteresowanie tematyką papeterii okolicznościowej, wykonywanej w przeróżnych kontekstach. Papeteria okolicznościowa ma w sobie niepowtarzalny urok, który potrafi zachwycić nawet najtwardszych ;).

Strona ta pełni funkcję informacyjną dla ludzi, którzy podzielają pasje moje i moich Przyjaciół. Zamieszczane są więc na niej artykuły, których tematyka jest ściśle powiązana z galanterią papierniczą powstającą na przeróżne okazje. Oprócz artykułów, które powinny ułatwić poruszanie się w świecie zaproszeń i przeróżnych dodatków tym, którzy nie wiedzą jakie ich warianty kupić, aby towarzyszyły Ich uroczystością, na stronie pojawiają się również i takie, które ułatwią start adeptom sztuki tworzenia własnej papeterii okolicznościowej.

Ja oraz moi Przyjaciele mamy wielką nadzieję, że nasza praca w kontekście niniejszej strony zaowocuje szeregiem interesujących artykułów, które chętnie będą czytane przez odwiedzających naszą stronę.