TenPanIPani.pl – Wstęp

Witam wszystkich na moim blogu! Jestem bardzo szczęśliwa, że mam okazję podzielić się moją pasją z innymi fanami tworzenia przeróżnego rodzaju papierowych dekoracji okolicznościowych. W moim codziennym życiu zajmuję się przeróżnymi rzeczami, ale jak tylko mam czas i sposobność do tego, staram się poszerzać i rozwijać moje pasje twórcze.

Tym co daje mi największa radość, jest projektowanie i wykonywanie wedle uprzednio powstałego projektu przeróżnych zaproszeń oraz innych produktów okolicznościowej galanterii papierniczej. Czasami moja fantazja przekłada się wyłącznie na wykonanie czegoś dla czystej satysfakcji, lecz czasem udaje mi się znaleźć znajomą osobę, która akurat potrzebuje zaproszeń na jakiś rodzinny jubileusz i wtedy wykonuje je skupiając się na oczekiwaniach danej osoby. W efekcie tego powstają (wedle opinii osób dla, których miałam przyjemność tworzyć) bardzo ciekawe i efektowne projekty.

Pasja pają, ale pamiętam, że na samym początku, gdy tylko zaciekawił mnie ten temat, spotkałam się z szeregiem wątpliwości i problemów do rozwiązania. Nie byłam przekonana jakich papierów używać do wykonywania zaproszeń, jak się za to najlepiej zabrać oraz jakich narzędzi używać. Na część rozwiązań, które stosują w moich pracach wpadłam sama, natomiast część wygrzebałam gdzieś w internecie. Dojście do aktualnego stanu wiedzy i obycia z możliwościami jakie związane są z wykorzystaniem przeróżnych papierów i innych materiałów zabrało mi dość znaczną porcję czasu i to właśnie zmotywowało mnie do stworzenia tego bloga.

Na blogu tym chciałabym dzielić się moimi spostrzeżeniami w kwestii najlepszych sposobów na stworzenie efektownych zaproszeń, co mam nadzieję, pomoże innym w dojściu do wymarzonej wprawy w tej dziedzinie. W związku z tym, na niniejszym blogu będę umieszczała przeróżne artykuły traktujące o ogólnej tematyce tworzenia okolicznościowej papeterii pod przeróżnymi postaciami. Część artykułów chciałabym pożwięcić dostępnym materiałom i narzędziom, inne na podzielenie się z Wami moimi doświadczeniami, jeszcze inne chciałabym utrzymać w klimacie małych poradników, a w jeszcze innych chciałabym skupić się na wynajdywaniu ciekawych produktów papierniczych i prezentowaniu ich Wam.

Mam nadzieję, że to co znajdzie się na łamach tego bloga trafi w wasze gusta i okaże się być dla Was przydatne. Zapraszam do regularnego zaglądania na tego bloga, gdyż planuję dość często uzupełniać go o nowe artykuły.

Zobacz również inne artykuły